Leden 2014

xD zabitý Vocaloid

27. ledna 2014 v 17:51 | Hinataki


Airi a Himari story

26. ledna 2014 v 16:42 | Hinataki a Akiko

Ahoj, jmenujeme se Airi a Himari Suke. Jsme sestry a navíc dvojčata. Dále k našemu popisu.. jsme holky v pubertálním věku a se svými názory, ale je jedna věc, díky níž se od ostatních lišíme. Máme už od narození šedé vlasy a červené oči. Někdo by si řekl že jsem albíni, ale tohle je něco jiného. Žádný doktor tuhle záhadu nevyřešil i kdyby si vlasy mohl vytrhat..

Bydlíme ve vesnici zvané Rosoku. Je to zapadákov. Nás dům je veliký a našli byste ho na kraji vesnice. Naše máma pracuje ve společnosti Napukin jako sekretářka. Má dlouhé blonďaté vlasy. Je vzhledem vysoká a hubená. Nejčastěji na sobě nosívá delší červenou sukni se vzorem černo- oranžovích kytek. Pak černé tričko s dlouhými rukávi, které má vyhrnuté k loktům.
Náš otec je velmi úspěšný podnikatel, ale nám je to celkem jedno. Skoro ho ani neznáme, stále není doma a když ho výjmečně vydíme, tak na nás nemá čas. Má krátké černé vlasy a obličej plný vrásek. Obyčejně na sobě nosí skoking. Nebo to je jediné v čem ho vidíme. Upřímě docela litujeme mámu, jak si s někým takovým mohla něco začít. Snaží se to zakrýt drahými dárky, ale on si myslí že si nás takto koupí.
Teď obě sedíme na posteli a posloucháme vocaloidy. Zrovna hraje Kaito a Gakupo - Magnet. Airi náhle vstala a začala vymýšlet na tu písničku vymýšlet taneční sestavu. Himari také vstala, nechala ji hrát a připojila se. Airi začala a Himari sestavu dokončila. Obě se na sebe usmáli a snažili si tu sestavu z opakovat, ale to už uslyšeli volání mámy a obě seběhli dolů na oběd. Sedli jsme si natěšené co bude k jídlu, jelikož naše máma umí skvěle vařit. Bylo kuře na mandarinkách, mňam! Hned jsme se pustili do jídla, jelikož je to velká dobrota. Po obědě jsem odešli zpět do pokoje a zase si pustili Vocaloidy. Za nějakou chvíli Himari řekne. ,, Hele Airi, nechce se ti ven? Docela se tu nudím. " Airi na to bleskově odpoví. ,, Dobře, tak jdeme. " Vyhoupne se z postele první a vypne hudbu. ,, Aspoň se provětráme. " Tak jsme se převlékli, seběhli dolů, obuli se a vyrazili. Nakonec jsme šli do Ikebukura do města. Potkali jsme tam Selty. Byla to naše dlouholetá a dobrá kamarádka. Napsala nám " Ahoj holky. Ráda vás vidím po dlouhé době. " Airi ihned odpověděla. " Achoj, Selty- chan. Taky jsem rády že tě po dlouhé době vidíme. " Přitom se široce usmívala. Himari jen pozdravila a zeptala se jak se jí daří. Selty opět rychle odpověděla.. " Mám se dobře, díky. Jen hledám Mikada. Neviděli jste ho někde? " .. Airi se nad tím jménem zamyslela. " Ne neviděli, naposled ještě ve škole. " Himari se otočila za sebe a spatřila tam Mikada jak zrovna jde jen pár metru od nich. Ihned zareagovala a napsala Selty. " Selty, tady je. Ale asi někam jde, tak si pospěš ať ho nepropásneš. " Jakmile to dopsala pořád se otáčela na Mikada, jestli ještě neodešel. Naštěstí se zastavil u nějakého kluka a o čemsi si spolu povídali. " Vážně? Děkuji. Chci mu jen něco předat." Chvíli nic nepsala a už jsme se chystali odejít. Ale těsně než jsme odešli nám přišel vzkaz. " Hej, holky nechcete jít na ruské shushi za Simonem? " Airi se při té představě začala rozplývat nad chutí toho skvělého jídla. Ihned napsala Selty že rády přijdou. Dlouho jsem Simona neviděla, řekla Himari a začervenala se. Mezitím Selty už dojela k nám a ve dveřích se střetla s Mikadem. Dala mu nějakou zvláštní zabalenou věc a cosi mu pošeptala. Mikado poté odešel a Selty šla k nám. ,, Tak jdeme? ".. ,, Mikado nejde s námi? " zeptala se Airi. ,, Né, musel jít ještě za Anri. " Tak jsme šli sami. .. Simon jak vždy nabízel lidem letáky.. Airi a Himari se za ním okamžitě rozeběhli. Airi už z dálky zdravila Simona. ,, Ahooj Simone! " Poté se Simon otočil a usmál se a zamával. Zrovna v té chvíli šli okolo i kluci Shizuo a Tom. Na Shizua začal mluvit nějaký divný chlap. Očividně h naštval, jelikož Shizua popadl vztek a hodil s tím mužem směrem k nám. Himari a Selty se stihli vyhnout, ale Airi bohužel ne a celou ji ten muž povalil..

Nějaký ten gif pro kámošku

20. ledna 2014 v 16:49 | Hinataki

Seznámení 1 Durarara!!

18. ledna 2014 v 12:57 | Hinataki

Ohayo.. Jmenuju se Tayuri Afera. a vždy jsem snila že najdu někoho kdo mi bude podobný a bude můj nejlepší kamarád!! Což se mi taky stalo.

Ohayo.. Jmenuju se Tayuri Afera. a vždy jsem snila že najdu někoho kdo mi bude podobný a bude můj nejlepší kamarád!! Což se mi taky stalo.
První den ve škole.. procházím se po škole A pak mi na hlavu spadne lístek Sakury... otočím se a tam stojí krásná modrovlasá dívka!! Ale pak zazvonilo a běžela do třídy..Někam jsem si sedla..A ona si sedla vedle mě. A pak jsme se celá třída seznámili...Když byla přestávka tak odešla. Když jsme odcházely domů tak jsem šla opět sama.. a mezi tím jsem si telefonovala s mamkou!! a pak šla okolo..
Tayuri: Hele mami já ti zavolám později měj se!! A pak se na mě podívala! a já se začervenala..A ta dívka se mě zeptala Jak se jmenuješ??
Tayuri: J-Jmenuju se Tayuri Afera.. a ty??
Dívka mi odpověděla Jmenuje se Akiko Shiki..
Tayuri: A-ki-ko? Kawai jméno
Akiko: Děkuji
Tayuri: Nechceš jít dneska ven??
Akiko: Jo!! Půjdu moc ráda
Tayuri: Ok tak se dneska sejdeme..Třeba třeba třeba... Kso
Akiko: Co třeba u té Sakury na louce pár metrů od školy??
Tayuri: Joooooo Tam to bude bonbový!!
Akiko: dobře tak ve 3 odpoledne!!
Tayuri dobře budu tam!!
šly jsme domů,když jsem se převlíkla tak jsem hned šla na tu louku za školou ale narazila jsem na jednoho kluka a upadla na zem ten kluk taky..Posadila se G-Gomene, eh? K-Kawai!! začervenala jsem se.. Jsi v pořádku??
Kluk se posadí.. H-Hai..Jenom mě bolí hlava.
Pomůžu ti vztát! Když se oba zvedly tak jsem se podívala na hodiny a za 5 minut 3 hodiny odpoledne,a řekla jsem tomu klukovi gomene už musím jít!! Ale pak se zastavila a zeptala se, jak se vlastně jmenuješ? Kluk odpověděl, moje jméno je Orihara Izaya. A tvoje jméno je Tayuri Afera že?
Tayuri: eh? jak to víš?
Izaya: mám své zdroje ale myslím že už by jsi měla běžet..
¨Koukla jsem se na hodiny a 3 minuty 3 hodiny odpoledne.Když jsem přiběhla na louku Akiko tam čekala.
Tayuri: Gomenasai Akiko. Trochu jsem se zdržela.
Akiko: V pořádku chceš něco ukázat??
Tayuri: No jasně ukazuj!!
Akiko mě vzala za ruku a běžela k mostu, který byl asi 2 metry od stromu.. a pak najednou začal foukat vítr a létaly okolo květy Sakur, byla to krása.
Akiko: Líbí se ti to?
Tayuri to je úžasný jak jsi na tohle místo přišla??
Akiko: Etoo..když jsem byla malá vždy jsem chtěla kamaráda který bude stejný jako já.. A ty jsi už ve škole dělala věci jako já. A máš stejný zajmi.
Tayuri: Jak to myslíš?
Akiko: Máš stejný přívěšek jako já, A taky ráda tancuješ, a jsi bláznivá jako já!!
Tayuri se začervenala, a pak jsme šly zpátky ke stromu a lehly a koukaly na nebe a říkaly různý tvary co tam jsou smály jsme se atd.. Pak už jsme šly domů,a když jsme šly tak najednou se ozval řev a přeletěl nad námi automat. šly jsme se tam hned podívat.

Rpc

13. ledna 2014 v 17:28 | Hinataki
Moje nové Rpc I staré

Po dlouhé době něco z SnK

12. ledna 2014 v 13:24 | Hinataki

Dlouho jsem tu nebyla.. musí se to napravit..

12. ledna 2014 v 13:21 | Hinataki

Můj nejnovější obrázek!! Snad se vám líbí