Airi a Himari story

26. ledna 2014 v 16:42 | Hinataki a Akiko

Ahoj, jmenujeme se Airi a Himari Suke. Jsme sestry a navíc dvojčata. Dále k našemu popisu.. jsme holky v pubertálním věku a se svými názory, ale je jedna věc, díky níž se od ostatních lišíme. Máme už od narození šedé vlasy a červené oči. Někdo by si řekl že jsem albíni, ale tohle je něco jiného. Žádný doktor tuhle záhadu nevyřešil i kdyby si vlasy mohl vytrhat..

Bydlíme ve vesnici zvané Rosoku. Je to zapadákov. Nás dům je veliký a našli byste ho na kraji vesnice. Naše máma pracuje ve společnosti Napukin jako sekretářka. Má dlouhé blonďaté vlasy. Je vzhledem vysoká a hubená. Nejčastěji na sobě nosívá delší červenou sukni se vzorem černo- oranžovích kytek. Pak černé tričko s dlouhými rukávi, které má vyhrnuté k loktům.
Náš otec je velmi úspěšný podnikatel, ale nám je to celkem jedno. Skoro ho ani neznáme, stále není doma a když ho výjmečně vydíme, tak na nás nemá čas. Má krátké černé vlasy a obličej plný vrásek. Obyčejně na sobě nosí skoking. Nebo to je jediné v čem ho vidíme. Upřímě docela litujeme mámu, jak si s někým takovým mohla něco začít. Snaží se to zakrýt drahými dárky, ale on si myslí že si nás takto koupí.
Teď obě sedíme na posteli a posloucháme vocaloidy. Zrovna hraje Kaito a Gakupo - Magnet. Airi náhle vstala a začala vymýšlet na tu písničku vymýšlet taneční sestavu. Himari také vstala, nechala ji hrát a připojila se. Airi začala a Himari sestavu dokončila. Obě se na sebe usmáli a snažili si tu sestavu z opakovat, ale to už uslyšeli volání mámy a obě seběhli dolů na oběd. Sedli jsme si natěšené co bude k jídlu, jelikož naše máma umí skvěle vařit. Bylo kuře na mandarinkách, mňam! Hned jsme se pustili do jídla, jelikož je to velká dobrota. Po obědě jsem odešli zpět do pokoje a zase si pustili Vocaloidy. Za nějakou chvíli Himari řekne. ,, Hele Airi, nechce se ti ven? Docela se tu nudím. " Airi na to bleskově odpoví. ,, Dobře, tak jdeme. " Vyhoupne se z postele první a vypne hudbu. ,, Aspoň se provětráme. " Tak jsme se převlékli, seběhli dolů, obuli se a vyrazili. Nakonec jsme šli do Ikebukura do města. Potkali jsme tam Selty. Byla to naše dlouholetá a dobrá kamarádka. Napsala nám " Ahoj holky. Ráda vás vidím po dlouhé době. " Airi ihned odpověděla. " Achoj, Selty- chan. Taky jsem rády že tě po dlouhé době vidíme. " Přitom se široce usmívala. Himari jen pozdravila a zeptala se jak se jí daří. Selty opět rychle odpověděla.. " Mám se dobře, díky. Jen hledám Mikada. Neviděli jste ho někde? " .. Airi se nad tím jménem zamyslela. " Ne neviděli, naposled ještě ve škole. " Himari se otočila za sebe a spatřila tam Mikada jak zrovna jde jen pár metru od nich. Ihned zareagovala a napsala Selty. " Selty, tady je. Ale asi někam jde, tak si pospěš ať ho nepropásneš. " Jakmile to dopsala pořád se otáčela na Mikada, jestli ještě neodešel. Naštěstí se zastavil u nějakého kluka a o čemsi si spolu povídali. " Vážně? Děkuji. Chci mu jen něco předat." Chvíli nic nepsala a už jsme se chystali odejít. Ale těsně než jsme odešli nám přišel vzkaz. " Hej, holky nechcete jít na ruské shushi za Simonem? " Airi se při té představě začala rozplývat nad chutí toho skvělého jídla. Ihned napsala Selty že rády přijdou. Dlouho jsem Simona neviděla, řekla Himari a začervenala se. Mezitím Selty už dojela k nám a ve dveřích se střetla s Mikadem. Dala mu nějakou zvláštní zabalenou věc a cosi mu pošeptala. Mikado poté odešel a Selty šla k nám. ,, Tak jdeme? ".. ,, Mikado nejde s námi? " zeptala se Airi. ,, Né, musel jít ještě za Anri. " Tak jsme šli sami. .. Simon jak vždy nabízel lidem letáky.. Airi a Himari se za ním okamžitě rozeběhli. Airi už z dálky zdravila Simona. ,, Ahooj Simone! " Poté se Simon otočil a usmál se a zamával. Zrovna v té chvíli šli okolo i kluci Shizuo a Tom. Na Shizua začal mluvit nějaký divný chlap. Očividně h naštval, jelikož Shizua popadl vztek a hodil s tím mužem směrem k nám. Himari a Selty se stihli vyhnout, ale Airi bohužel ne a celou ji ten muž povalil..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama