Seznámení 2 Durarara!!

29. dubna 2014 v 18:18 | Hinataki

Achoj lidi. A je tu další díl mé povídky s moji sestřičkou! A hned po tom se vrhnu na další! Je to ale divný příběh! XD A Akiko mě asi za to zabije! :D

Tayuri a Akiko Přiběhly tam od kud vyletěl ten automat na vodu, a tam stál můž v barmanském obleku. Akiko ho moc dobře znala ale Tayuri neměla ani ponětí co to je za blázna, a ještě chodí jako barman po městě. Tayuri se zeptala Akiko jestli neví kdo to je?
Akiko: Shizuo Heiwajima, muž s barmanským oblekem a velkou silou. Ty ho neznáš?
Tayuri: Ne. Ale, ten chlap co má černý vlasy, není to Orihara Izaya?
Akiko: Hmm? Kdo? o nikom takovým jsem neslyšela.
Tayuri: To se mi asi zdálo. Půjdeme domů jo?
Akiko a Tayuri se vydaly domů, byl už večer a tak šly opatrně. Nikdo neví co se může stát. Tayuri a Akiko bydlely sice kousek od sebe ale musely se rozdělit, každá totiž bydlela v jiné ulici. Tak se rozloučili a šly domů. Když se Akiko přiblížila ke dveřím, někdo jí dal ruku kolem pusy, aby nekřičela. Tayuri otevřela dveře a najednou se rozsvítilo. Tayuri nevěděla co se děje a pak přišel její nevlastní otec a ptal se kde byla. Tayuri mu odpověděla a pak se šla osprchovat a spát, ale nějak nemohla usnout. Pořád musela myslet na Izayu s kterým se srazila na cestě za Akiko. Akiko byla omráčená a svázaná provazem někde ve krytém parkovišti. Akiko se náhle vzbudila a bolela jí hrozně hlava, nemohla se hnout a tak křičela o pomoc. Pak se zjevili ti 3 chlápci co jí unesly. Tayuri pak z nenadání usla. Její nevlastní otec se na ní přišel podívat jestli už usla, když viděl jak spí pousmál se a zavřel dveře, a šel ven. Akiko byla stále svázaná, ale mezi tím se tam zjevil "Bezhlavý jezdec" A omráčila všechny krom Akiko. Rozvázal jí a napsal zprávu.
Bezhlavý jezdec: Jsi v poho?
Akiko pouze kývla a pak jí odvezl domů. Akiko jak se dostala domů hned se šla osprchovat a šla spát! Tayuri se vzbudila kolem 2 hodiny ráno. A začal jí zvonit mobil..
Tayuri: Hmm? Neznáme číslo.
SMS: "Ahoj jsem jeden člověk který ví něco o tvé nové kamarádce. Běž dolů a uvidíme se."
Tayuri: He? B-Běžet dolů? Co by mohl vědět o Akiko? Je to milá holka!
Tayuri seběhla po schodech dolů, a otevřela dveře. Nikdo tam nebyl, Zdálo se jí to divné! Ale najednou před ní přiletěl papírek a tam byla fotka kde je Akiko a její nevlastní otec! Tayuri se zděsila. Co by dělala s mým tátou? Ale pak se začala smát až se za břicho popadala,a šla dovnitř. Pak najednou spadla na zem a usla na podlaze. Ráno jí zazvonil budík kolem 6:30. Tayuri se vzbudila a hned vyběhla nahoru a vypnula budík. Převlékla se z pyžama do uniformy a nasnídala se. Její nevlastní otec byl v práci. Moc se s ním nevídala, Ale zvláštní bylo že byl pouze o 5 let starší než Tayuri. Ale jí to moc nevadilo. Akiko se ráno vzbudila kolem 6:25. Převlékla se a nasnídala. pak ještě učesala svoji maminku, protože její maminka toho měla hodně. A šla do školy. Tayuri mezi tím na ní čekala před její ulicí. A šly společně do školy. Při cestě do školy si obě povídaly. Ale Akiko, Tayuri o tom co se stalo včera neřekla. Ale najednou začalo Tayuri bolet břicho.
Akiko si toho všimla že jí není dobře, a zeptala se jí jestli jí něco není.
Tayuri řekla že je v pořádku a šly dál do školy. Tam stál Izaya a Bezhlavý jezdec. Chtěly s námi mluvit. Obě nevěděly proč, Ale Akiko si pak vzpomněla na včerejšek a myslela si že o tom budou chtít mluvit. Tayuri ale vzala Akiko za ruku a šla dál do budovi školy, a neohlížela se. Izaya si opovrženě usmál. Bezhlavý jezdec chytil Akiko za ruku a přitáhl jí k sobě, tím přitáhl k sobě i Tayu. Tayuri měla naštvaný výraz ve tvářích.
Tayuri: O co vám jde, sakra?
Akiko: T-Tayu-chan?
Tayuri: Nic jsme vám neudělaly, tak nás nechte. Chce jít do školy za ostatníma.
Bezhlavý jezdec: "Jen klid nepřišly jsme vám nic udělat, jen se chceme na něco zeptat"
Akiko: O co jde?
Izaya: Chceme vědět proč jsi utekla jako malá z domu. Tayuri.
Tayuri: C-cože? To..
Izaya: Vím to o tobě! a Taky vím že jsi nepoznala svého pravého otce, a že tvé matky přítel na tobě dělal různé pokusy!Akiko: T-Tayu-chan? není to pravda že ne?
Bezhlavý jezdec: "Chceme vědět jaké pokusy na tobě zkoumal"
Izaya: Nevím proč, ale tvůj nevlastní otec u kterého právě bydlíš, chodí večer když usneš pryč. A Akiko též.
Tayuri: C-Cože? A-Akiko-c-chan
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tohru- Tohru- | E-mail | Web | 8. července 2014 v 1:34 | Reagovat

super :3

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama